مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی

یک بالینگر | مرجع تخصصی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی

یک بالینگر از خرداد ماه سال 95 کار خود را با “مانی مظفری” و صرفا در زمینه ی مشاوره ی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت علوم آغاز کرد و در همان سال اول موفق به کسب چند رتبه ی زیر صد و چندین قبولی از دانشگاههای تهران و دانشگاههای دولتی شد. امروز یک بالینگر با دو مشاور و چندین عضو فعال، فعالیت خود را گسترده تر کرده و علاوه بر مشاوره کنکور وزارت علوم، مشاوره کنکور وزارت بهداشت، برگزاری کلاسهای حضوری و آنلاین و همچنین تولید جزوات و پکیج های مشاوره ای را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

اهداف یک بالینگر

سایت یک بالینگر به شما کمک می کند در مورد ادامه ی مسیر زندگیتان، بعد از دوره ی لیسانس، بهترین تصمیم را بگیرید و اگر ادامه ی تحصیل در رشته ی روانشناسی را ترجیح داده اید شما را در این راه یاری کند، بصورت دقیق تر:

  • اگر دربین گزینه های وارد بازار کار شدن، ازدواج کردن، سربازی رفتن یا ادامه ی تحصیل سر در گم شده اید، به شما کمک می کنیم بهترین تصمیم را بگیرید.
  • اگر ادامه ی تحصیل در رشته ی روانشناسی را ترجیح داده اید، به شما کمک می کنیم بهترین منابع را با توجه به وقت و هدفتان انتخاب کنید.
  • با تست MBTI به شما کمک می کنیم تا سبک مطالعه، یادگیری و برنامه ریزی خود را بشناسید.
  • اگر در مورد شیوه، ترتیب و نحوه ی مرور منابع سردرگمید، به شما کمک می کنیم تا با توجه به نوع درس و منبع و شناخت فصول مهمتر بهترین مدیریت را روی منابع داشته باشید.
  • با آموختن سبک صحیح خلاصه نویسی، هایلایت کردن و یادداشت برداری صحیح، به شما کمک می کنیم تا سرعت و کیفیت مطالعه ی خود را بالا ببرید.
  • با ارزیابی شیوه ی مطالعه ی شما به شما بازخورد می دهیم تا در این مسیر، با ارائه ی جزوات، پکیج ها و محتوای آموزشی در مورد دروس به شما کمک می کنیم تا مشکلات علمی خود را بر طرف کنید.

آیا این سایت، برای من مناسب است؟

  • اگر برای رسیدن به هدفتان حاضر به تلاش کردن هستید. ما به شما کمک می کنیم تا این انرژی را در بهترین راه مصرف کنید.
  • اگر اعتقاد دارید برای موفقیت در کنکور باید سواد زیادی داشت و کتابهای زیادی خواند، ما شما کمک می کنیم تا تعداد زیادی از کتابهای منبع را در زمانی بهینه و با کیفیت بالا بخوانید.
  • اگر به دنبال کاری با کیفیت و حرفه ای هستید، ما در کنارتان خواهیم بود و این سایت برای شما مناسب است.
  • اگر به دنبال راه حل های میانبر و کوتاه مدت می گردید که بدون تلاش زیاد شما را به نتیجه برساند. احتمالا در این سایت به مطلب مورد نظرتان را نخواهید یافت. تعهد ما به تربیت دانشجویانی است که فارغ از نتیجه ی کنکورشان، در مورد روانشناسی عمیق و باسواد باشند. سابقه نشان داده است که این سبک در نتیجه ی کنکور نیز موثر است.

اعضای اصلی تیم یک بالینگر

مانی مظفری

مدیر و موسس یک بالینگر
 مشاور کنکور ارشد روانشناسی وزارت علوم(بالینی و عمومی) 
مدرس دروس روانشناسی رشد و بالینی
سوابق:
– رتبه ی 23 کنکور ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم
– دانشجوی روانشناسی بالینی خانواده دانشگاه شهید بهشتی
– دارنده ی درصد 95 درس رشد و 82 درس بالینی
– مولف پکیج مداخله در مدرسه برای کودکان و نوجوانان ADHD
– مشاور تحصیلی کلینیک های بهسا و رامش و مرکز مشاوره ی آناهیتا

نماد اعتماد و مجوزهای رسمی یکبالینگر :

صفحه نمادها و مجوزها

مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید.